Të gjitha kategoritë
EN

Shtëpi> Produkte > Monitor i glukozës në gjak > UG

Na Kontaktoni

Emri juaj *
kompani
E-mail *
I tillë *
Mesazhet *
主 图
主 图
Kompleti i matësit të glukozës në gjak Sinocare 2 in1 i sigurt AQ UG, matësi i monitorit të testit të glukozës në gjak të shpejtë me shirita testimi
Kompleti i matësit të glukozës në gjak Sinocare 2 in1 i sigurt AQ UG, matësi i monitorit të testit të glukozës në gjak të shpejtë me shirita testimi

Kompleti i matësit të glukozës në gjak Sinocare 2 in1 i sigurt AQ UG, matësi i monitorit të testit të glukozës në gjak të shpejtë me shirita testimi

Vendi i origjinësHunan, Kinë
Brand NameSinocare
Numri ModelAri AQ UG
CertifikimCE ISO

Gama e matjes së glukozës në gjak

20-600 mg/dL

Acidi urik Gama e matjes

3-20 mg/dL

Koha e provës

Vitet 5/25

HETIM
Detajet e shpejta

1. Monitor i glukozës në gjak, matës i glukozës, glukometër, matës i glukozës në gjak
2. Sistemi Safe AQ UG i monitorimit të glukozës në gjak dhe acidit urik është projektuar për matjen sasiore të glukozës dhe acidit urik në mostrat e freskëta të gjakut të plotë kapilar dhe në mostrat e gjakut të plotë venoz. Sistemi Safe AQ UG i monitorimit të glukozës në gjak dhe acidit urik është për përdorim vetëm jashtë trupit (përdorim diagnostikues in vitro) për vetë-testim dhe përdorim profesional si një ndihmë në menaxhimin e diabetit dhe hiperuricemisë (HUA).

Emri i produktit

Matësi i glukozës së gjakut

material

PVC mjekësore 

material

Blood Glucose & Uric Acid Test Meter

paketë

1 glucose meter + 1 lancing device + 50 glucose test strips + 50 uric acid test strips +100 lancets+ manual+ bag

Funksioni i provës

Glukoza e gjakut

Acid urik

Metoda e provës

FAD-GDH

Oxidized Ferrocene Derivative

Lloji i kampionit

Peripheral capillary whole blood/venous whole blood

Peripheral capillary whole  blood/venous whole blood

Mostra e gjakut

0.6 µl

3 µl

Gama e provës

20-600mg/dL (1.1-33.3mmol/L)

3.0-20.0mg/dL(181-1188 µmol/L)

Koha e provës

5s

25s

kujtim

500 përcakton

100 përcakton

Strip validity

Muaj 24

Muaj 12

detajet e paketimit

Madhësia e paketimit të vetme 23.5*16.5*6CM

Koha e dorëzimit

15-30 ditë

Kushtet e pagesës

T / T ose Paypal

Furnizimi Aftësia

50000 komplet/muaj

Përshkrimi dhe Avantazhi Konkurrues

UG详情 (1)

UG详情 (2)


Procesi i prodhimit

生产流程

Sinocare Milestone

moment historik sinocare

Dërgesë dhe dorëzim

transporti

SHOKË TREGTARE

shfaqje

CERTIFIKATAT

certifikatë

HETIM
Emri juaj *
kompani
I tillë *
E-mail *
Mesazhet *