Të gjitha kategoritë
EN

Shtëpi> Produkte > Monitor i glukozës në gjak > Zëri i sigurt AQ

Na Kontaktoni

Emri juaj *
kompani
E-mail *
I tillë *
Mesazhet *
主 图
主 图
Sinocare CE Sinocare Safe AQ Monitor inteligjent i glukozës në gjak Kit i përshtatshëm për testin e glukozës së diabetit me 50 copë shirita testimi
Sinocare CE Sinocare Safe AQ Monitor inteligjent i glukozës në gjak Kit i përshtatshëm për testin e glukozës së diabetit me 50 copë shirita testimi

Sinocare CE Sinocare Safe AQ Monitor inteligjent i glukozës në gjak Kit i përshtatshëm për testin e glukozës së diabetit me 50 copë shirita testimi

Vendi i origjinësHunan, Kinë
Brand NameSinocare
Numri ModelZëri i sigurt AQ
CertifikimCE ISO

Matja e kohës

5s

Gjendja e ruajtjes/transportit të njehsorit

-20C~55℃

kujtim

10 rezultate të testit të glukozës në gjak

Gjendja e funksionimit

10℃~35℃; ≤80% RH

Funksioni:

Zëri i zgjuar

HETIM
Detajet e shpejta

1. Monitor i glukozës në gjak, matës i glukozës, glukometër, matës i glukozës në gjak
2.Sistemi FAD-GDH: Nuk ndikohet lehtë nga molekula e oksigjenit në gjak.
Sistemi operativ i përshtatshëm për përdoruesit: kohë e shpejtë e testimit 5s dhe patentë e pajisjes për prerje pa dhimbje dhe përkujtues pa ndërhyrje dhe zë dhe paralajmërim i dritës së kuqe-jeshile.

Emri i produktit

Matësi i glukozës së gjakut

material

Sfungjeri mjekësor PVC

funksion

Testi i sheqerit në gjak

paketë

1 matës glukoze + 1 pajisje gërmuese + 50 shirita testimi + 50 heshta + manual + qese

Vëllimi i gjakut

0.6μL

Lloji i kampionit

Gjak i plotë kapilar me gjak të plotë

Kalibrim

Ekuivalent i plazmës

dimension

84 * 60 * 26 (mm)

peshë

73.5 g, me bateri

Burim të energjisë

3V bateri alkaline DC, 50mA, 2 AAA

Ndërtim

Hand-mbajtur

Njësitë e matjes

mg / dL ose mmol / L

jeta raft

10 vjet (vlerësuar nga testi 7 herë në ditë).
     Gjatë përdorimit, përdoruesi duhet ta mirëmbajë produktin
     referojuni kërkesave të këtij manuali të përdorimit.

Gama e matjes

20~600 mg/dL ose 1.1~33.3 mmo/L

Details paketimit:

Madhësia e paketimit të vetme 17.5*16.5*5.2CM

Koha për dorëzim:

10-25 ditë

Kushtet e pagesës:

T / T ose Paypal

Aftësia furnizimit:

50000 komplet/muaj

Përshkrimi dhe Avantazhi Konkurrues

1. Dritë treguese me shumë ngjyra, që lehtëson zbulimin e rezultateve jonormale të testit të glukozës në gjak.
2. Saktësi më e lartë e siguruar pas përmirësimit të çipit matës SOC.
3. Garanci gjatë gjithë jetës.
4. Dizajn miqësor për përdoruesit me ekran të madh, zë inteligjent dhe kartë vetëkontrolluese.
Auto-test 5.5s.
6. Shirita kundër ndërhyrjeve me përçueshmëri të lartë dhe stabilitet të fortë me një çmim të përballueshëm.

2

(3)

Procesi i prodhimit

生产流程

Sinocare Milestone

moment historik sinocare

Dërgesë dhe dorëzim

transporti

SHOKË TREGTARE

shfaqje

CERTIFIKATAT

certifikatë

HETIM
Emri juaj *
kompani
I tillë *
E-mail *
Mesazhet *