Të gjitha kategoritë
EN

Shtëpi> Produkte > Monitor i glukozës në gjak > I sigurt AQ Smart

Na Kontaktoni

Emri juaj *
kompani
E-mail *
I tillë *
Mesazhet *
主 图
主 图
Testi i shpejtë Sinocare me kodim automatik Monitorimi i vazhdueshëm i glukozës Matësi diabetik i sheqerit në gjak
Testi i shpejtë Sinocare me kodim automatik Monitorimi i vazhdueshëm i glukozës Matësi diabetik i sheqerit në gjak

Testi i shpejtë Sinocare me kodim automatik Monitorimi i vazhdueshëm i glukozës Matësi diabetik i sheqerit në gjak

Vendi i origjinës Hunan, Kinë
Brand Name Sinocare
Numri Model I sigurt AQ Smart
Certifikim CE ISO

Sasia minimale Rendit:

Rregullon 50

kujtim

10 rezultate të testit të glukozës në gjak

Gjendja e funksionimit

10℃~35℃; ≤80% RH

Matja e kohës

5s

Gjendja e ruajtjes/transportit të njehsorit

-20C~55℃

HETIM
Detajet e shpejta

1. Monitor i glukozës në gjak, matës i glukozës, glukometër, matës i glukozës në gjak
2.Sistemi i sigurt i monitorimit të glukozës në gjak AQ Smart është projektuar për matjen sasiore të glukozës në mostrat e freskëta të gjakut të plotë kapilar të marra nga maja e gishtit dhe në mostrat e gjakut të plotë venoz. Sistemi i monitorimit të glukozës në gjak është vetëm për përdorim jashtë trupit (përdorim diagnostikues in vitro) për vetë-testim dhe përdorim profesional si një ndihmë në menaxhimin e diabetit.

Emri i produktit

Matësi i glukozës së gjakut

material

Sfungjeri mjekësor PVC

funksion

Testi i sheqerit në gjak

paketë

1 matës glukoze + 1 pajisje gërmuese + 25 shirita testimi + 25 heshta + manual + qese

Vëllimi i gjakut

0.6μL

Lloji i kampionit

Gjak i plotë kapilar me gjak të plotë

Kalibrim

Ekuivalent i plazmës

dimension

84 * 60 * 26 (mm)

peshë

73.5g, me bateri

Burim të energjisë

3V bateri alkaline DC, 50mA, 2 AAA

Ndërtim

Hand-mbajtur

Njësitë e matjes

mg / dL ose mmol / L

jeta raft

10 vjet (vlerësuar nga testi 7 herë në ditë).
Gjatë përdorimit, përdoruesi duhet ta mirëmbajë produktin
Refer to this user manual’s requirements.

Gama e matjes

20~600 mg/dL ose 1.1~33.3 mmo/L

Details paketimit:

Madhësia e paketimit të vetme 23.5*16.5*6CM

Koha për dorëzim:

10-25 ditë

Kushtet e pagesës:

T / T ose Paypal

Aftësia furnizimit:

50000 komplet/muaj

Përshkrimi dhe Avantazhi Konkurrues

Pajisja për prerje pa dhimbje Sinodrew:
Struktura e re sjell nxjerrje të qëndrueshme. Dizajni ergonomik rezulton në një përvojë të mirë. Pajisja e kombinuar me 9 cilësime të ndryshme të thellësisë, redukton në mënyrë efektive dhimbjen.
E saktë dhe e lehtë për t'u përdorur:
Shirita testimi pa kod, kohë testimi vetëm 5 sekonda, vëllimi i mostrës së gjakut 0.6 mikrolitra. Shiritat e provës kanë teknologji dhe stabilitet të avancuar, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për rezultatet e pasakta të testit për shkak të variacioneve të oksigjenit në gjak.
Convenient:
Ky produkt ka avantazhet e tij të hollë dhe të lehtë. Lehtë për t'u bartur kudo. Ju lejon të testoni lehtësisht sheqerin në gjak ndërsa jeni në një udhëtim pune ose në udhëtim.
Dhurata të çmuara për të mbrojtur shëndetin e familjes dhe miqve:
Ju ndihmojë të mbani një sy në indeksin glicemik të miqve tuaj për t'i ndihmuar ata të qëndrojnë të shëndetshëm. Është një dhuratë e ëmbël dhe e çmuar për prindërit, gjyshërit, të dashurit, fëmijët dhe miqtë.

7

smart 详情 (2)

Procesi i prodhimit

生产流程

Sinocare Milestone

moment historik sinocare

Dërgesë dhe dorëzim

transporti

SHOKË TREGTARE

shfaqje

CERTIFIKATAT

certifikatë

HETIM
Emri juaj *
kompani
I tillë *
E-mail *
Mesazhet *