Të gjitha kategoritë
EN

Shtëpi> Produkte > Monitor i glukozës në gjak > I sigurt AQ Angel

Na Kontaktoni

Emri juaj *
kompani
E-mail *
I tillë *
Mesazhet *
主 图
主 图
Sinocare shirita testimi të shpejtë me saktësi të lartë për glukometër, 50 copë shirita testimi diabetik për AQ Angel të sigurt
Sinocare shirita testimi të shpejtë me saktësi të lartë për glukometër, 50 copë shirita testimi diabetik për AQ Angel të sigurt

Sinocare shirita testimi të shpejtë me saktësi të lartë për glukometër, 50 copë shirita testimi diabetik për AQ Angel të sigurt

Vendi i origjinësHunan, Kinë
Brand NameSinocare
Numri ModelSafe AQ Angel-Test Strip 50
CertifikimCE ISO
Minimale Rendit SasiaRregullon 50

Gama e matjes

20~600 mg/dL ose 1.1~33.3 mmo/L

Vëllimi i mostrës
0.6 ul
HETIM
Detajet e shpejta

1. Monitor i glukozës në gjak, matës i glukozës, glukometër, matës i glukozës në gjak
2. Sistemi i monitorimit të glukozës në gjak Safe AQ Angel përputhet me kërkesat e ISO 15197:2013 (Sistemet e testeve diagnostikuese in vitro- Kërkesat për sistemet e monitorimit të glukozës në gjak për vetë-testim në menaxhimin e diabetit mellitus).

Brand Name

Sinocare

funksion

Testi i sheqerit në gjak

paketë

50pcs / box

Për Modelin

Është i pajtueshëm vetëm për glukometër Safe Angel

Gama Matja

20~600 mg/dL ose 1.1-33.3 mmol/L

Vëllimi i mostrës

0.6 ul

Data e skadimit

24 muaj (ju lutemi përdorni shiritat e provës brenda 3 muajve pasi të keni hapur shishkën)

detajet e paketimit

Madhësia e paketimit të vetme 11.5*4*6.5CM

Koha e dorëzimit

15-30 ditë

Kushtet e pagesës

T / T ose Paypal

Furnizimi Aftësia

50000 komplet/muaj

Përshkrimi dhe Avantazhi Konkurrues

1) Rezultate të besueshme kundër ndërhyrjeve të shumëfishta
2) Më pak vëllim gjaku kërkohet vetëm 0.6 μL
3) Sistemi i funksionimit miqësor për përdoruesit: kohë e shpejtë e testimit 5s dhe jo ndërhyrje.

hollësi

1 详情

Aplikimet:
Një studim që vlerësoi vlerat e glukozës nga mostrat e gjakut kapilar të majës së gishtave të marra nga 100 persona laikë tregoi rezultatet e mëposhtme: 100 % brenda ±0,83 mmol/L (±15 mg/dL) të vlerave YSI në përqendrime të glukozës nën 5,55 mmol/ l (100 mg/dL) dhe 100 % brenda ±15 % të vlerave YSI në përqendrime të glukozës në ose mbi 5,55 mmol/L (100 mg/dL).

Procesi i prodhimit

生产流程

Sinocare Milestone

moment historik sinocare

Dërgesë dhe dorëzim

transporti

SHOKË TREGTARE

shfaqje

CERTIFIKATAT

certifikatë

HETIM
Emri juaj *
kompani
I tillë *
E-mail *
Mesazhet *