Të gjitha kategoritë
EN

Shtëpi> Produkte > Monitor i glukozës në gjak > Gold AQ Plus

Na Kontaktoni

Emri juaj *
kompani
E-mail *
I tillë *
Mesazhet *
主 图
主 图
Shirita testues të glukozës në gjak me shirita të miratuar nga Sinocare CE 50 copë Shirita testimi diabetik për Glod AQ Plus
Shirita testues të glukozës në gjak me shirita të miratuar nga Sinocare CE 50 copë Shirita testimi diabetik për Glod AQ Plus

Shirita testues të glukozës në gjak me shirita të miratuar nga Sinocare CE 50 copë Shirita testimi diabetik për Glod AQ Plus

Vendi i origjinësHunan, Kinë
Brand NameSinocare
Numri ModelGold AQ Plus-50
CertifikimCE ISO

Gama e provës

20~600 mg/dL (1.1-33.3 mmol/L)

Koha e provës

5s

Vëllimi i gjakut

0.8μL

HETIM
Detajet e shpejta

Mostra e gjakut

Gjak i plotë kapilar me gjak të plotë

Kalibrim

Ekuivalent i plazmës

Gjendja e funksionimit

10℃~35C≤80% RH

HCT

20-70%

Gjendja e ruajtjes së shiritit të provës

1℃~30℃ 10%~90%RH

kujtim

Rezultatet e matjes 999 të glukozës në gjak me datë dhe orë

Paketa përfshijnë

50 shirita provë + 50 heshta + çantë manuale

detajet e paketimit

Madhësia e paketimit të vetme 11.5*4.5*4.5CM

Koha e dorëzimit

15-30 ditë

Kushtet e pagesës

T / T ose Paypal

Furnizimi Aftësia

50000 komplet/muaj

Përshkrimi dhe Avantazhi Konkurrues

MBËSHTETJE 2 NJËSI
Ju lutemi zgjidhni njësinë sipas
standard i përdorur në vendin tuaj

RUAN 999 REZULTATET E TESTIT
999 rezultate të testit të glukozës në gjak
200 rezultatet e testit të zgjidhjes së kontrollit

REZULTATE I SHPEJTE
Teknologjia e testimit të shpejtë Merrni rezultatin në 5 sekonda!

Gold AQ Plus详情 (1)

Gold AQ Plus详情 (4)

Procesi i prodhimit

生产流程

Sinocare Milestone

moment historik sinocare

Dërgesë dhe dorëzim

transporti

SHOKË TREGTARE

shfaqje

CERTIFIKATAT

certifikatë

HETIM
Emri juaj *
kompani
I tillë *
E-mail *
Mesazhet *