Të gjitha kategoritë
EN

Shtëpi> Produkte > Monitor i glukozës në gjak > GA-3

Na Kontaktoni

Emri juaj *
kompani
E-mail *
I tillë *
Mesazhet *
GA-3主图
GA-3主图
Pajisjet dixhitale të testimit të gjakut Sinocare GA-3 me 50 shirita testimi Glukometër diabeti, Monitor testues i glukozës së sheqerit në gjak
Pajisjet dixhitale të testimit të gjakut Sinocare GA-3 me 50 shirita testimi Glukometër diabeti, Monitor testues i glukozës së sheqerit në gjak

Pajisjet dixhitale të testimit të gjakut Sinocare GA-3 me 50 shirita testimi Glukometër diabeti, Monitor testues i glukozës së sheqerit në gjak

Vendi i origjinësHunan, Kinë
Brand NameSinocare
Numri ModelGA-3
CertifikimCE ISO

Vëllimi i gjakut

 0.6 ul

Gama e provës

20-600 mg/dL (1.1-33.3 mmol/L)

Koha e provës

10s

HETIM
Detajet e shpejta

1.Nuk kërkohet kodim
2. Koha e shpejtë e testimit 10 sekonda dhe mostra e vogël gjaku 0.6 mikro
3.Transmetim zanor
4. Madhësia e mostrës së vogël, bartet lehtësisht
5.Afishimi i ekranit të madh në mënyrë të qartë
6. Kapaciteti i madh i memories (200 memorie testimi), mund të kursejë teste të nivelit të glukozës para dhe pas vaktit prej 7.14 dhe mesataret 30 ditore.
8. Versioni kinez

Mostra e gjakut

gjak i plotë periferik i freskët, gjak i plotë venoz

Mostra e kalibrimit

plazma venoze

Vëllimi i gjakut

 0.6 ul

Gama e provës

20-600 mg/dL (1.1-33.3 mmol/L)

Koha e provës

10s

kujtim

200 rezultate testimi (vlera mesatare 7 ditë/14 ditë/28 ditë)

HCT

30-60%

Diapazoni i Temperaturës së Operimit

10 ℃ ~ 40 ℃

Bateri

Bateria 2xAAA (pa bateri në paketim)

detajet e paketimit

Madhësia e paketimit të vetme 17X12X12 cm

Koha e dorëzimit

15-30 ditë

Kushtet e pagesës

T / T ose Paypal

Furnizimi Aftësia

50000 komplet/muaj

Përshkrimi dhe Avantazhi Konkurrues

01 transmetim zanor
Njoftim zanor për çdo hap të testit, vlerën e testit dhe kontrollin e glukozës në gjak duke mbajtur gjendjen e synuar, përdoret më lehtë dhe me lehtësi për të moshuarit.
02 Nuk kërkohet kodim më i saktë
Sipas statistikave, ka 1/3 e kodimit të gabuar të diabetit gjatë përdorimit të monitorit të glukozës në gjak, dhe 2/3 e kodimit të gabuar rezulton në vlerë të pasaktë të testit.
03 Testi i shpejtë i 10-ave dhe vlera e shfaqjes së qartë,
Ekrani i madh i ekranit është i qartë, është i përshtatshëm për të moshuarit që të lexojnë vlerën e testit. Vetëm 10 sekonda, nuk ka më pritje për vlerën e testimit kaq gjatë.
04 Mostra e vogël gjaku 0.6 grumbullim pa dhimbje
Grumbullimi i vogël i mostrave të gjakut mund të mbrojë gishtin e përdoruesve, gjë që mund të lehtësojë stresin e tyre psikologjik.

GA-3详情 (1)

GA-3详情 (5)

Procesi i prodhimit

生产流程

Sinocare Milestone

moment historik sinocare

Dërgesë dhe dorëzim

transporti

SHOKË TREGTARE

shfaqje

CERTIFIKATAT

certifikatë

HETIM
Emri juaj *
kompani
I tillë *
E-mail *
Mesazhet *
Faqet Product